Doprava zadarmo EXFO MultiTest Modul FTB-3932X-E1 ( OPM, OLS, ORL)

Nový produkt

€2 063.21

€2 149.18

-4 %

Skladom

Štítky:

chevrolet cobalt, crawler servo, 14 zubov ozubeného, vrtuľník chvost servo, 9 kg servo, chevrolet epica, azdent elektrické zubné kefky, liz, Malibu, losi servo

EXFO FTB-3932/ FTB-3932X MultiTest Modul zásoby sú teraz k dispozícii!

Popis:

Sídli v FTB-500 Platformu alebo FTB-200 Kompaktný Platforma, FTB-3930 MultiTest Modul poskytuje plne automatizované krátka strata výsledky testu v 10 sekúnd až tri vlnové dĺžky, ako aj automatické ORL a vlákniny-meranie dĺžky.Spája v sebe až päť svetelných zdrojov, power meter, vizuálne poruchy locator a full-duplex digitálne hovoriť set—to všetko a oveľa viac v jednom modulárny nástroj, vytvorená pre dnešné optické testovacie požiadavky.

Táto jednotka sa ľahko a efektívne, poskytuje kompletné, kvalitné test dokumentácia.Jeho zapisovanie údajov a funkcie riadenia pomôcť používateľom rýchlo otvoriť a stiahnuť výsledky testu na PC a pre hĺbkovú analýzu a prvej triedy správa generácie.Na FTB-3930 MultiTest Modul je budúcej generácie automatizované strata test set určený pre poskytovateľov služieb siete, inštalatérov a káblovej televízie.Je FTTx Test Riešenie

Tento výrobok je súčasťou EXFO je rad FTTx optické testovacie produkty.To umožňuje testovanie pasívne optické siete (PONs) v troch hlavných vlnových dĺžkach (1310, 1490 a 1550 nm) použité v fiber-to-the-home (FTTH) a fiber-to-the-priestory (FTTP) siete a je v súlade s ITU-T-G. 983 a G. 984 Odporúčanie série a IEEE 802.3 ah štandard.FTTx Režim—Optimalizované pre Testovanie Pasívne Optické Siete (PONs)

Tento mód vám umožní nakonfigurovať vaše FTB-3930, aby vyhovovali vašim FTTx vlnových dĺžok a test-jednotka miestach, ako aj výber preferovanej dátovej prezentácia možností na obrazovke alebo prehľadov.Výhody patria zobrazenie údajov zo skúšky podľa FTTx terminológie, ako aj podobný test-prezentáciu dát, bez ohľadu na umiestnenie hlavných a vzdialené jednotky.Jednotný Nástroj pre Všetky Backreflection, Fiber-Dĺžka a Strát Meranie Potreby

Pretože učenie sa, ako fungujú len jeden nástroj, je jednoduchšie a rýchlejšie, test špecialisti by mali zvoliť all-in-one nástroj, ktorý im umožní vykonávať úlohy, ako je inštalácia dlhé trate vysokorýchlostné siete, testovanie 1310/1490/1550 nm prenos v FTTH sietí, prevedenie multimode testovanie v podnikových sieťach, atď.—do-it-all riešenie ako FTB-3930 MultiTest Modul.Kľúčové Výhody pre Všetky Typy Siete

Na FTB-3930 modul prináša rýchle, tri-vlnová dĺžka straty a ORL výsledky založené na užívateľsky konfigurovateľný pass/fail prahy, pre bezchybné testovanie.To je len jednotky svojho druhu určený na testovanie oboch multimode a singlemode vlákniny.A čo viac, prichádza s GeX detektor, pre high-meranie výkonu až +26 dBm.Vďaka užívateľsky prívetivé funkcie a rôzne možnosti (video vlákien kontroly sondy, hovoriť nastaviť, vizuálne poruchy locator, atď.), na FTB-3930 MultiTest Modul vyžaduje trochu tréningu a ponúka flexibilitu, ktorá oblasti posádky pozrieť sa na.

Aplikácie:

Obojsmerné prepojenie-straty a ORL charakteristika

Vysokým obsahom vlákniny-count siete konštrukcia

FTTx konštrukcia

Kľúčové Vlastnosti:

Dva Najrýchlejšie porty: tri-vlnová dĺžka singlemode port, vrátane buď 1625 nm alebo 1490 nm a voliteľný dva-vlnová dĺžka multimode port, celkovo až päť vlnových dĺžok

Visual IL a ORL pass/fail analýza

Kompatibilný s oboma FTB-500 a FTB-200 platformy

FTTx pripravený: umožňuje testovanie pasívne optické siete (PONs) pri 1310 nm, 1490 nm a 1550 nm, tri vlnové dĺžky odporúča ITU-T (G. 983.3) pre PONs

Trojročná záruka a odporúčaná kalibrácia interval, chyba-bezplatné testovanie a minimalizovať čas na prípravu

Objednávanie informácií: FTB-3932-XX Ge detektora, Dual lambda 1310/1550 nm laser (9/125 µm) FTB-3932-12C-XX Ge detektora, Štyri lambda

- 1 st Najrýchlejšie Port: 1310/1550 nm laser (9/125 µm),

- 2. Najrýchlejšie Port: 850/1300 nm LED (50/125 µm) FTB-3932-12D-XX Ge detektora, Štyri lambda

- 1 st Najrýchlejšie Port: 1310/1550 nm laser (9/125 µm),

- 2. Najrýchlejšie Port: 850/1300 nm LED (62.5/125 µm) FTB-3932-4-XX Ge detektora, Tri-lambda 1310/1550/1625 nm laser (9/125 µm) FTB-3932-5-XX Ge detektora, Tri-lambda 1310/1490/1550 nm laser (9/125 µm) FTB-3932X-XX High-power Ge detektora, Dual lambda 1310/1550 nm laser (9/125 µm) FTB-3932X-12C-XX High-power Ge detektora, Štyri lambda

- 1 st Najrýchlejšie Port: 1310/1550 nm laser (9/125 µm),

- 2. Najrýchlejšie Port: 850/1300 nm LED (50/125 µm) FTB-3932X-12D-XX High-power Ge detektora, Štyri lambda

- 1 st Najrýchlejšie Port: 1310/1550 nm laser (9/125 µm),

- 2. Najrýchlejšie Port: 850/1300 nm LED (62.5/125 µm) FTB-3932X-4-XX High-power Ge detektora, Tri-lambda 1310/1550/1625 nm laser (9/125 µm) FTB-3932X-5-XX High-power Ge detektora, Tri-lambda 1310/1490/1550 nm laser (9/125 µm) FTB-3933-XX InGaAs detektor, Dual lambda 1310/1550 nm laser (9/125 µm) FTB-3933-4-XX InGaAs detektor, Tri-lambda 1310/1550/1625 nm laser (9/125 µm) FTB-3933-5-XX InGaAs detektor, Tri-lambda 1310/1490/1550 nm laser (9/125 µm) Možnosť Popis VFL 650 nm Vizuálne Poruchy Locator s univerzálnym 2,5 mm adaptér VFT 650 nm Vizuálne poruchy locator a hovoriť nastaviť, 1550 nm laser (9/125 µm) s headset (GP-1002).Možnosť NIE je možné, ak je viac ako 3 vlnové dĺžky, ktoré sú prítomné na FTB-3930. Príslušenstvo GP-1002 Nahradenie headset pre nasledujúce jednotky:

Názov Značky optoelecs
Číslo Modelu FTB-3932

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace