30pcs/veľa FC/UPC na FC/APC Optický Patch Kábel Vlákniny Jumper Kábel Singlemode Simplex 9/125 3.0 mm

Nový produkt

€54.78

Skladom

Štítky:

vlákno sc, LC UPC, 6 dof robot, koaxiálny konektor, conector ftth, apc, 6 dof rameno, apc konektor, vlákno patchcord, UPC

30pcs/veľa FC/UPC na FC/APC Optický Patch Kábel Vlákniny Jumper Kábel Singlemode Simplex 9/125 3.0 mm

Optické Vlákna Patch Kábel

Ak potrebujete akékoľvek iné množstvo ,Prosím, kontaktujte nás priamo

Zásielky : 1.Všetky objednávky budú okamžite spracované a bude dodávaný v 3~5days po zaplatení je potvrdené, Prázdninový čas predĺžiť. 2.My len loď, ktorú chcete potvrdenej objednávky adresy, tak prosím, uistite sa, že vaša objednávka adresu zodpovedá vašej dodacej adresy. 3.Voliteľné doprava spôsobmi: Čína Príspevok Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, atď 4.EMS zvyčajne trvá asi 6-13 dní, viac alebo menej.Ak na diaľkové regiónu, bude to trochu dlhšie; Ak pre kupujúceho colné dôvodu, to bude trochu dlhšie, 5.DHL, UPS, TNT, FedEx zvyčajne trvá približne 4-6 dní, viac alebo menej.Ak na diaľkové regiónu, bude To trochu dlhšie; Ak pre kupujúceho colné dôvodu, to bude trochu dlhšie. 6.Môžete sledovať zásielku s sledovacie číslo na webovej stránke: Platby: akceptujeme Escrow.Môžete Zaplatiť cez Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Paypal alebo Bankovým prevodom na www.ragnarokshop.sk.Tipy: Ak je váš náklad váži až 20KG alebo nad alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie a snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás Záruka: Ponúkame 6-12 mesiacov záruka.Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia.Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru.Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu.Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu.Pri nákupe, znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky.Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.Ohlasy: Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité , prosíme, aby ste nás kontaktovali, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich, Kontaktujte Nás:

Typ Konektora SC/UPC
vlákna G652D PVC/LSZH
Názov Značky PACBTECH
Dĺžka Optional
Číslo Modelu PBT-SC-LC
Vlákna Typu Jediný Režim
konektor FC/UPC na FC/APC

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace